Кендалл Рей Джонсон, якій нещодавно виповнилося 6 років, живе в Атланті, почала вирощувати рослини чи не з пелюшок. Її захоплення не лишилося непоміченим – губернатор штату Джорджія видав їй сертифікат, який підтверджує, що вона – фермерка з акредитацією.

Це цікаво Дівчинка з металошукачем випадково знайшла скарб бронзової доби: фото реліквії

Кендалл стала наймолодшою фермеркою у штаті.

Що відомо про справу Кендалл

Про вирощування їжі дівчинка дізналася від своєї прабабуся, яка навчила Кендалл саджати паростки. Спочатку мала ентузіастка доглядала за маленькою територією в саду, проте зараз вже має великий город на задньому подвір’ї.

6-річна фермерка

Дівчинка стала наймолодшою фермеркою в штаті / Фото aGROWKulture

Ферма Кендалл перетворилася на успішний бізнес – до маленької садівниці приїжджають клієнти з усього штату. Справу дівчинки назвали aGROWKulture.

На сайті своєї ферми Кендалл не тільки показує свої продукти, але і пропонує заводити нових друзів, створювати нове та надихати інших дітей.

Ми хочемо, щоб вона процвітала та отримувала задоволення від того, що вона робить,
– сказала мати Кендалл, Урсула Джонсон.

Наймолодший фермер

Кендалл створила свій бізнес / Фото aGROWKulture

Щомісяця дівчинка проводить садівничий клуб, щоб поширювати обізнаність про сільське господарство, а учасники допомагають їй садити та збирати продукти з її ферми. Кендалл також виступала на кількох пресконференціях від імені молодих фермерів регіону. Її зусилля допомогли зібрати 85 тисяч доларів на благодійність.

Читайте також Банани-гіганти: фермери у Папуа-Нова Гвінея вирощують трикілограмові фрукти

Наступна мета фермерки — зібрати 10 тисяч доларів на будівництво сільськогосподарської наукової лабораторії просто неба, де буде місце для компостування та навчальний простір для дітей.

6-річна фермерка

Кендалл збирає кошти на благодійність / Фото aGROWKulture

6-річна дівчинка стала наймолодшою фермеркою: дивіться відео