Пандемія коронавірусу та карантин внесли радикальні зміни в наше життя, зокрема, в робочі та бізнесові процеси, які нині активно йдуть в режимі онлайн. В першу чергу це стосується сфер інформації та комунікації – в мережі відбуваються наради, переговори, консультації, семінари, конференції…

Зверніть увагу! BASF виводить на ринок перший гібрид соняшника традиційної системи вирощування

Вже освоїла новий тренд і аграрна галузь, де пошук фахової інформації, спілкування з колегами та експертами відіграють дуже важливу роль. Саме тому провідні аграрні компанії, офіційні структури і персони "пішли в мережу", аби стати ближчими зі своїми клієнтами чи зацікавленими особами. І, як показує практика, такий підхід ефективно працює.

Пропонуємо вашій увазі 5 популярних аграрних ресурсів, де можна знайти важливу та необхідну інформацію, а також отримати зворотній зв’язок.

BASF Аграрні рішення

Сторінка аграрного департаменту компанії BASF в Україні – BASF Agricultural Solutions.

BASF є світовим лідером у сфері агрохімічних засобів захисту. Тому на офіційній сторінці компанії можна познайомитися з її продукцією та акціями, подивитися відеоінструкції й прочитати текстові коментарі експертів, а також дізнатися важливі новини сільського господарства.

Сторінка активно оновлюється, має ексклюзивний відеоконтент та інфографіку.

Куркуль

Сторінка новин для справжніх українських фермерів – куркулів! – так позиціонує себе цей ресурс.

Крім новин на агротематику, тут багато життєвих історій, подробиці про інновації в агросекторі та нюанси українського законодавства. За сторінкою слідкують майже 25 тисяч користувачів.

Земельна розвідка

Телеграм-канал-інструкція для земельників і тих, хто хоче правильно керувати земельним банком.

Новини, аналітика, закони, професійні кейси та поради про те, як зберегти й примножити земельні активи.

Роман Лещенко

Офіційна сторінка Романа Лещенка – міністра аграрної політики та продовольства України.

Очільник Мінагро не лише поширює тут новини про сільське господарство та рішення міністерства і Кабміну, але й публікує власні актуальні коментарі.

Важливо! "Агро Варта": BASF став співзасновником платформи зі збору заявок на утилізацію тари

DroneUA

Сторінка робототехнічної компанії DroneUA, яка, зокрема, пропонує рішення у сфері безпілотних технологій для аграрного бізнесу.

"Майбутнє вже з нами!" – повідомляє ресурс. І пояснює:

Якщо в останні роки технології точного землеробства в сільському господарстві зробили революцію, то використання дронів дозволяє ще більше підвищити ефективність роботи.