Його фотографії допомагають морським вченим отримати нові уявлення про підводних істот, більшість з яких перебувають у личинковій або юнацькій фазі життя.

До теми Як спить риба бетта і чи можете ви допомогти їй відпочити: поради ветеринара

Що таке фотозйомка чорних вод

Фотозйомка "чорних вод" проводиться під час глибоководного нічного занурення над відкритим океаном, коли маленькі планктонні морські жителі піднімаються вгору до світла. Їх приваблюють промені місяця або в даному випадку світло ліхтарика, який використовує Мілісен.

Мікроскопічні мешканці морського дна

Перші занурення в чорну воду Мілісен здійснив ще понад 10 років тому в рамках його наукових досліджень у Гавайському університеті в Маноа. Провівши сотні годин під водою і фотографуючи в темряві, він підсумував цей досвід у нещодавно опублікованій книзі під назвою "Польовий путівник по дайвінгу в чорних водах" на Гаваях.

Там можна знайти чудові фотографії найрізноманітніших дивних істот. Деякі з них настільки мініатюрні, що, здається, можуть загинути у випадковому вихорі бульбашок.

Фотографії Мілісенна призначені не лише для задоволення допитливих шанувальників океану, а й допомагають зрозуміти, як насправді виглядають ці морські істоти.