Держгеокадастр розпочав передачу територіальним громадам ділянок, щодо яких надано дозволи на розроблення документації із землеустрою, але землевпорядна документація на які не була подана в Держгеокадастр до 15 грудня. Про це написав новообраний міністр аграрної політики Роман Лещенко на своїй сторінці у Facebook.

До речі Що відомо про Романа Лещенка: біографія міністра аграрної політики

Рішення щодо подальшої долі цих ділянок будуть приймати вже новообрані депутати територіальних громад.

Всі ділянки, щодо яких регіональні управління кадастру не отримали документацію на затвердження, будуть передані громадам. Громадяни, які розпочали розробку документів, але так і не подали їх на затвердження до 15 грудня, зможуть затвердити документацію вже у своїх територіальних громадах, яким будуть передані земельні ділянки, – написав Лещенко.

Зазначимо, що процес оформлення земельних ділянок не потрібно починати з нуля. До територіальних громад можна буде звернутися з документацією розробленою на основі дозволу, який видав Держгеокадастр.

Упродовж минулих трьох тижнів Держгеокадастр передав територіальним громадам 1,2 млн гектарів земель сільськогосподарського призначення. Землю вже отримали 857 територіальних громад.