Аграрії при вирощуванні соняшнику повинні одразу починати боротьбу з бур’янами, бо на початкових стадіях розвитку рослини погано конкурують з ними за світло, воду і поживні речовини. Засміченість посівів бур'янами може негативно впливати на ріст культури і подальшу її врожайність.

Справжньою знахідкою для фермерів став ґрунтовий гербіцид Акріс® компанії BASF. Цей універсальний препарат містить дві діючі речовини – диметенамід-П і тербутилазин. Завдяки їхній гармонійній взаємодії Акріс® вправно працює за будь-яких погодних умов: якщо посушливо – за справу береться диметенамід-П, якщо перезволоження – тербутилазин.

Поєднання цих речовин також забезпечує подовжену ґрунтову дію гербіциду та надійний контроль широкого спектру бур’янів. А відсутність післядії на наступні культури в сівозміні надають препарату додаткові переваги.

Акріс®

Чисті рядочки без бур'янів.

Переваги препарату

  • Надійний контроль широкого спектра однорічних бур’янів
  • Ефективний за умов недостатнього зволоження за рахунок вмісту диметенаміду-П
  • Тривалий період контролю бур’янів
  • Немає післядії на наступні культури
  • Широке вікно застосування у посівах кукурудзи

Порівняльні фото яскраво демонструють різницю між контрольним полем і тим, де застосовувався Акріс®.


Контрольна ділянка (без застосування гербіцидів)


Акріс 3 л/га, агроцентр BASF, село Денисівка, Хмельницька область

Дій вчасно!

Компанія BASF, піклуючись про врожаї аграріїв, для більш ефективного застосування продукту Акріс® представила ринку онлайн-рішення "Дій вчасно".

Це рішення дозволяє виробникам соняшнику обрати найкращий період для внесення гербіциду на конкретному полі. Графік показує кількість накопичуваних опадів (дощу) за останні 4 дні та прогноз вірогідності необхідної кількості опадів для найкращої активації продукту. За рахунок сильних фізичних властивостей диметенаміду-П, такий продукт буде гнучкішим для застосування та допоможе вибрати найоптимальнішу дату для внесення фермерами.

Відео-інструкція сервісу "Дій вчасно – Акріс®"

Також компанія BASF продовжує зручну і вигідну для аграріїв акцію "Акріс® купуй – обприскувач діагностуй".

За кожні придбані у офіційних дистриб’юторів та субдистриб’юторів ТОВ "БАСФ Т.О.В." 1000 літрів гербіциду Акріс®, фермерське господарство отримує послугу з діагностики 1 обприскувача від компанії SprayForce. Якщо покупець придбає 2000 літрів продукту Акріс® та більше, то отримує сервіс з діагностики 2 обприскувачів.

Детальніше про препарати і акції BASF читайте на офіційному сайті компанії.