Один із найнебезпечніших ворогів культурних рослин – дводольні бур’яни. Це, зокрема, відомі всім – лобода, берізка, щириця, спориш, полин, осот... Вони легко пристосовуються до середовища, мають високу здатність до розмноження та поширення. І особливо небезпечні, коли переростуть. Бур’яни розвиваються швидше, ніж культурні рослини і забирають у них вологу, світло, елементи живлення, знижують їхню опірність до інфекцій і шкідників.

Зазначені фактори суттєво впливають на кількість та якість врожаю. Тому грамотний вибір і своєчасне застосування гербіциду – вкрай важливий елемент боротьби з бур’янами. Бо не кожен навіть сучасний захисний препарат здатен ефективно працювати проти широкого спектру бур’янів взагалі та проти перерослих зокрема. Але рішення є:

Корум® – потужний двокомпонентний селективний гербіцид з високою проникністю крізь восковий наліт для захисту сої та гороху зі швидким і тривалим ефектом. Його слоган: Корум® – лобода вже гербарій.

Переваги препарату

  • Ефективний проти широкого спектра дводольних бур'янів, зокрема, й перерослих

  • Завдяки ПАР Метолат здатен швидко проникати в рослину навіть крізь потужний восковий наліт

  • Має високу селективність до оброблюваної культури та завдяки ґрунтовій дії здатен стримувати наступні хвилі бур'янів

  • Здебільшого достатньо одного обприскування за сезон

Ефективність роботи гербіциду Корум® яскраво демонструють порівняльні фото з Агроцентру BASF у селі Денисівка (Хмельницька область).


Контроль


Корум® 2,0 л/га + ПАР Метолат 1,0 л/га

Акцентуємо увагу: критично важливо застосовувати Корум® з додаванням прилипача ПАР Метолат. Тоді гербіцид діятиме максимально ефективно завдяки злагодженій дії компонентів:

  • ПАР Метолат допомагає речовині проникати в бур'ян
  • Імазамокс поглинається листям та коренями, інгібує синтез ряду амінокислот
  • Бентазон блокує фотосинтетичний транспорт електронів, в наслідок чого переривається асиміляція CO2, і рослина після зупинки в рості гине

Місце Корум® у системі захисту гороху