Під час візиту на виставку Зеленського супроводжували міністр економіки ОАЕ та інші посадовці цієї країни. Вони відзначили важливість співпраці України і ОАЕ у сфері торгівлі, зокрема – аграрною продукцією.

До теми Україна має унікальну можливість закріпитися на міжнародних ринках

Для України дуже важливо бути високо представленою на виставці такого рівня. Ми – серед найбільших експортерів аграрної продукції у світі та робимо значний внесок у продовольчу безпеку багатьох країн, – сказав Зеленський.

В павільйоні України вже триває підготовка до виставки, в тестовому режимі він запрацює на початку серпня-2021.


Українська делегація на "Експо-2020"

Ідея в тому, що посаджене в землю пшеничне зерно – це початок нового життя, а колос, наповнений цими зернами, – це нові ідеї, думки, люди, які поєднуються в колосі. Це алегорія нового мислення. Ми хочемо об'єднати людей навколо глобальних проблем та того, як жити, чути та почуватися смарт уже сьогодні. Адже тема нашого павільйону має назву "Смарт Україна: єднаючи світ", – пояснила Президенту секретар Координаційного комітету з підготовки та забезпечення участі України в "Експо-2020" Аліна Шишкіна.


Презентація павільйону України на "Експо-2020"

На вході до павільйону розташується пшеничне поле у вигляді карти України. Колоски трансформуватимуться з натуральної пшениці в нанопшеницю зі світлодіодного волокна.

Фактично це алегорія до трансформації України. Від агрохабів до блокчейнів – таку Україну презентує наш павільйон на світовій виставці "Експо" в Дубаї, – пройнявся ідєю Зеленський.

Візит Зеленського в ОАЕ

Офіційна делегація України прилетіла в Об'єднані Арабські Емірати 13 лютого. До її складу, окрім Володимира Зеленського та його дружини Олени, також увійшли голова Офісу Президента Андрій Єрмак, міністр МВС Арсен Аваков, радник керівника ОП Тимофій Милованов і міністр аграрної політики Роман Лещенко.

Під час візиту Україна підписала з ОАЕ ряд важливих документів. Детальніше про це читайте в новині 24 каналу "Зеленський підписав договори на понад 3 мільярди доларів".