Платформа xarvio® FIELD MANAGER BASF Digital Farming розширила можливості аграріїв щодо підключення пристроїв до метеостанцій. Відтепер агровиробники можуть інтегрувати дані з метеостанцій Sencrop (французьке рішення) та METOS (виробництво австрійської Pessl Instruments).

Зверніть увагу! BASF презентує модем xarvio™ CONNECT для безперебійного обміну даними з агротехнікою

Співпраця з визнаними в світі метеостанціями дає можливість аграріям обирати сумісну зі своїм господарством техніку та інтегрувати до xarvio® FIELD MANAGER отримані з неї дані. Адже платформа видає свої рекомендації (щодо внесення ЗЗР, кількості препаратів, добрив чи потенційних ризиків) на основі даних від метеостанцій.

Наприклад, якщо сервіси xarvio® отримають інформацію про ймовірну посуху чи, навпаки, затяжні дощі, то "порадять" господарству той чи інший захист у стресових умовах. Господарства по всьому світу встановлюють на своїх полях метеостанції різних виробників. Відтепер інтеграція метеоданих від трьох компаній-лідерів ринку (Arable, Sencrop та Pessl Instruments) відбуватиметься легко й швидко.

Два роки тому ми почали співпрацю з метеостанціями від Arable. Сьогодні ж колаборація з METOS та Sencrop ще більше розширить клієнтський вибір. Крім того, це підкреслює цінність, яку ми приділяємо партнерству з провідними компаніями, щоб постійно надавати кращі цифрові рішення агросектору з фокусом на врожайність і стійкість, – зазначила Парваті Чандрасекар, глобальна менеджерка продуктів xarvio® FIELD MANAGER, BASF Digital Farming GmbH.


Метеостанція Sencrop / Фото: BASF

Як користувачам xarvio® FIELD MANAGER під’єднатися до потрібної метеостанції?

  1. Увійдіть на платформу.
  2. Натисніть "Метеостанції" в меню налаштувань.
  3. Оберіть виробника своєї метеостанції.
  4. Введіть унікальний ключ, який автоматично генерується виробником пристрою.

Процес займає кілька хвилин, а дані про погоду з підключеної метеостанції одразу інтегруються в xarvio® FIELD MANAGER.

Дані про погоду, отримані від метеостанції METOS від Pessl Instruments, зможуть інтегрувати в xarvio® FIELD MANAGER клієнти з Бразилії, Аргентини, США та Європи. Для пристроїв Sencrop список країн ще більший – це Австрія, Бельгія, Чехія, Німеччина, Угорщина, Нідерланди, Польща, Велика Британія та Україна.

Важлива інформація для аграріїв:

  • Серед метеостанцій METOS виробництва Pessl Instruments, що інтегруються з xarvio® FIELD MANAGER, – iMETOS IMT, iMETOS ECO D3, LoRAIN та µMETOS. Додаткова інформація shop.metos.at.
  • Метеостанції Sencrop з можливістю підключення до xarvio® FIELD MANAGER включають Raincrop, Windcrop і Leafcrop. Додаткова інформація sencrop.com/eu.

До теми Інформатори та помічники: 5 корисних ресурсів для аграріїв

Про xarvio Digital Farming Solutions – бренд BASF Digital Farming GmbH

Рішення xarvio Digital Farming Solutions, перебуваючи в авангарді цифрової трансформації сільського господарства, оптимізує сферу рослинництва. xarvio пропонує цифрову продукцію, в основі якої – провідна світова платформа моделей сільгоспкультур, що надає аграріям незалежні експертні поради щодо роботи в полі. Це дозволяє їм вирощувати свої врожаї в ефективніший та стійкіший спосіб.

Продукти xarvio – SCOUTING, FIELD MANAGER та HEALY FIELDS використовують фермери у понад 100 країнах світу. xarvio FIELD MANAGER користуються 60 тисяч аграріїв (загальна площа понад 7 мільйонів гектарі) у 17-ти країнах, а xarvio SCOUTING використовують у роботі понад 4 мільйона аграріїв та консультантів.