Міністерство сільського господарства США вирахувало об'єми виробництва столового винограду в сезоні 2020/21. На думку американських чиновників, цей показник становитиме 25,7 мільйонів тонн, повідомляє Freshfruitportal.

Читайте також Клімат-2021: чого чекати аграріям від погоди

Врожай Китаю становитиме 11 мільйонів тонн. Зростання врожаю і гарна якість продукції посприяють експорту китайського винограду на ринок Азії.

А от у Туреччині виробництво столового винограду знизиться до 2 мільйонів тонн через несприятливі погодні умови влітку. Втім, зниження поставок на ринок Близького Сходу має компенсуватися зростанням експорту на ринки Росії та України.

В ЄС очікують, що урожай столового винограду буде хорошої якості, але виробництво знизиться до 1,4 мільйона тонн через погані погодні умови на території Італії. З цієї причини експорт з ЄС в поточному сезоні буде рекордно низьким і складе лише 75 тисяч тонн. До речі, експортні поставки європейського винограду знижуються сьомий рік поспіль. Що стосується Америки, то США наростить виробництво столового винограду до 1 мільйона тонн.