Кукурудза, як альтернативне джерело енергії

Одним з найцікавіших рішень у плані енергетики є переробка кукурудзи на біогаз, який буде йти на виробництво електроенергії. Про це повідомив операційний директор компанії HarvEast Руслан Мазуренко.

Читайте також Аграрії закликали депутатів запровадити для них знижену ставку акцизу на пальне

Він зазначає, що Україна зараз стикається з нестачею енергоносіїв, яку не може покрити імпортом. У такому разі необхідно шукати альтернативні джерела енергії всередині країни. Вирощування кукурудзи на силос та її перероблювання на біогаз, який можна використовувати для виробництва електроенергії може стати одним з таких джерел.

Якщо подивитися на ситуацію з енергоносіями, у нас спостерігається дефіцит. Покрити цей дефіцит імпортом ми не можемо, тому повинні шукати всередині країни певні джерела. Ми можемо вирощувати кукурудзу на силос і отримувати біогаз, таким чином будемо отримувати електроенергію, яка необхідна для функціонування бізнесу зокрема,
– говорить Мазуренко.

Він також наголосив, що перероблювання кукурудзи на біогаз не тільки допоможе забезпечити бізнес електроенергією та стати ефективним способом боротьби з енергетичним дефіцитом, але й надасть можливість отримувати обігові кошти та наповнювати бюджет.

Як зростання вартості на електроенергію вплине на продуктовий кошик

  • З 1 червня тарифи на електроенергію зросли в Україні через руйнування енергосистеми.
  • Експерт Олег Пендзин розповів 24 Каналу, що підвищення тарифів стане драйвером для росту цін, зокрема й на продукти.
  • Ціни на сезонні ягоди, як-от полуниця та черешня, на 30% дорожчі, ніж торік.
  • Українські продуктові мережі зміцнюють програми енергонезалежності, які допомагають забезпечити роботу магазинів під час відключень електроенергії.