Про це повідомив на своїй сторінці у фейсбук позаштатний радник керівника Офісу Президента України Тимофій Милованов.

Зверніть увагу! Україна має унікальну можливість закріпитися на міжнародних ринках

Сьогодні мені пощастило бути на зустрічі з спадкоємним принцем (хто де факто керує) ОАЕ. Він дав завдання своїй команді збільшити товарообіг та інвестиції в агро з Україною в 10 разів за кілька років, тобто, довести до 2 млрд доларів в рік, – написав Милованов.


Пост Тимофія Милованова в фейсбук

Зустріч зі спадкоємним принцем відбулася в рамках офіційного візиту делегації України до Об’єднаних Арабських Еміратів. 13-15 лютого в ОАЕ перебували Президент Володимир Зеленський, його дружина Олена, а також голова Офісу Президента Андрій Єрмак, міністр МВС Арсен Аваков, радник керівника ОП Тимофій Милованов і міністр аграрної політики Роман Лещенко.

Деталі візиту в ОАЕ

Під час візиту Україна підписала з ОАЕ ряд важливих документів. Подробиці читайте в новині 24 каналу "Зеленський підписав договори на понад 3 мільярди доларів".

Також наша делегація відвідала Всесвітню виставку "Експо-2020" у місті Дубаї, де ознайомилася з презентацією національного павільйону. Яким він буде? Подробиці у матеріалі Агро24 "Україна – від агрохабів до блокчейнів: Зеленський про "Експо".

Найважливіші агроновини

Унікальна можливість України, особливості ринку молока і пшениці, дефіцит лохини і равлики замість фастфуду. Ці та інші цікаві новини Агро24 зібрав у огляді тижня (8-14 лютого).