Росіяни активно вивозять українське зерно

Російські окупанти з початку року здійснили понад 15 рейсів, вивозячи викрадене українське збіжжя з тимчасово окупованих територій України. Зерно вивозили до російських портів, використовуючи порт Маріуполя.

Читайте також Румунія планує збільшити транзит українського зерна дунайським коридором

Вивіз українського зерна з тимчасово окупованих територій здійснюються під керівництвом російських військових та місцевих колаборантів. Активісти "Кібер Спротиву" отримали доступ до електронної пошти Захарія Джіоєва, високопосадовця російського агентства, відповідального за вивезення вкраденого зерна, що підтвердило причетність російської влади до цих злочинів.

Коли Росія анексувала чотири області України, ворожий уряд ухвалив постанову, яка встановила квоти на вивезення сільськогосподарської продукції з окупованих територій, надаючи митні пільги, та визначила механізм для експорту цієї продукції.

Російські окупанти вигадали нову схему викрадення зерна з України

  • Російські окупанти розробили нову схему вивозу українського зерна через порти Росії, обходячи міжнародне законодавство.
  • Розслідувачі виявили, що судна завантажувались зерном в окупованому Криму та додатково довантажувались в російських портах для приховування походження.
  • Українське зерно вивезено з Херсонщини до різних країн, зокрема до Азербайджану, Туреччини, Сирії, Ірану та Іспанії, за допомогою дозволів та митних знижок від окупантів.