Україна переглянула і розширила список товарів, що заборонені для імпорту з Росії. Про це повідомив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства – торговий представник України Тарас Качка.

Зверніть увагу! Ефективний захист і прибавка врожаю: Піктор® – найкращий фунгіцид для ріпаку в період цвітіння

Це був періодичний системний огляд товарів, які доцільно додати до переліку. Їх коло розширюється відповідно до аналізу ринкової ситуації, – сказав Качка.

Що потрапило під заборону? Чому "покарані" саме ці товари? Читайте на Агро24 – "Україна розширила список заборонених товарів із Росії".

Депутати порадували аграріїв

Минулого тижня комітети Верховної Ради підтримали у другому читанні і в цілому одразу три ключові для сільського господарства України законопроєкти:

  • №3202 "Про Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві"
  • №4046 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо стимулювання діяльності фермерських господарств"
  • №4541 "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо відповідальності за правопорушення у сфері насінництва та розсадництва, а також у сфері додержання заходів біологічної і генетичної безпеки щодо сільськогосподарських рослин"

Як ці документи можуть змінити українське сільське господарство? Подробиці у новині "У Раді підтримали три аграрні законопроєкти".

Майбутнє – за системним підходом


Якісне насіння дає високий врожай

Напередодні старту посівної кампанії відбувся представницький міжнародний Online Seed Forum-2021 – дуже важливий захід для насіннєвого ринку України.

Географія онлайн форуму вражає – близько 200 учасників з 20-ти країн світу, зокрема, з України, США, Великої Британії, Франції, Італії, Німеччини, Швейцарії, Нідерландів, Австрії, Бельгії… На Seed Forum обговорювалися найрізноманітніші теми: від загальних (глобальні агарні тренди) до спеціалізованих (погодні умови цієї весни та інше).

Традиційно велику цікавість викликали презентації насіннєвих портфелів компаній-виробників. Зокрема, свої продукти представив агродепартамент BASF Agricultural Solutions. Деталі читайте у статті Агро24 "Майбутнє – за системним підходом: компанія BASF презентувала насіннєвий портфель-2021".

"Чорна ікра серед ягід"

Так називають чорницю, або садову лохину – ягоду із найбільшою вартістю. Останніми роками українські фермери приділяють їй все більше уваги.

Типовий приклад – Тургай Бейхан із Вінничини, який вирощує лохину вже впродовж 5 років і задоволений результатом. Про особливості його бізнесу читайте в новині "Українські фермери взялися за найдорожчу ягоду в світі".

Важливі статті Агро24 – рекомендуємо!


Українські ліси під загрозою знищення