BASF

Ціна на продукти зростає, проблеми з м'ясом, імпорт свиней заборонено: важливі агроновини тижня
10 трав
09:30
В Україні та світі стабільно зростає ціна на продукти харчування. При цьому майже половина м’яса на українських прилавках – фальсифікат… Ці та інші важливі новини Агро24 – у традиційному огляді тижня (3 – 9 травня).
Україна забороняє, Україні дозволяють, українці як палили, так і палять: найважливіші агроновини
26 квіт
08:30
Минулого тижня Україна активно вирішувала питання експорту та імпорту в галузі сільського господарства. А українці займалися традиційними аграрними роботами і, на жаль, знову палити траву й листя… Про ці та інші події – у традиційному огляді тижня від Агро24 (19 – 25 квітня).
E-mail редакціїnews24@24tv.com.ua
Ми керуємося нормами Закону України “Про рекламу” та власною комерційною політикою. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами “Спецпроєкт“, “Партнерський матеріал“, “Експерт“, “Позиція” й відокремлені від журналістських інформаційних матеріалів 24tv.ua. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати цитати (короткі уривки) в обсязі не більше 25 % від обсягу статті (інформації), розміщеної на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії.

Усі права захищені. © 2005—2021, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»

24 Канал – портал для людей, які прагнуть знати всі останні новини на сьогодні. Тут ви знайдете важливі події онлайн, цікаві опитування, конструктивну аналітику, думки експертів, інфографіки та найсвіжіші новини. Наші журналісти зроблять усе, аби свіжі новини надходили до вас якнайшвидше, і допоможуть вам розібратися у незрозумілих ситуаціях в країні та світі. Новини 24 – це не лише суха інформація, а портал новин із розумною дозою гумору та іронії, які виявляються в карикатурах, мемах, оглядах соцмереж.